Nowoczesne leczenie dny moczanowej

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Jedną ze skutecznych metod leczenia dny moczanowej, cieszącą się coraz większą popularnością i polecaną przez wielu polskich specjalistów, jest terapia wibroakustyczna. Terapię wykonuje się za pomocą urządzenia medycznego Vitafon. Urządzenie to przyspiesza odprowadzenie kwasu moczowego z organizmu, usuwając tym samym przyczynę choroby. Terapii poddawane są nie tylko obszary chorego stawu, ale także nerki.

Fonowanie – to prosty zabieg oddziaływania za pomocą mikrowibracji o częstotliwości dźwiękowej, poprzez przykładanie do ciała wibrofonów. Mikrowibracje dźwiękowe są dla organizmu naturalne i mają zbawienny wpływ na działanie organów i układów. To swego rodzaju minimasaż, realizowany na poziomie komórkowym. Terapia wibroakustyczna obszaru nerek pozwala na poprawę ich funkcjonowania. Szereg badań medycznych udowodnił, że sprzyja ona wzrostowi poziomu odprowadzanego przez nerki kwasu moczowego.

 

Niewątpliwą zaletą tej metody jest możliwość przeprowadzania regularnych zabiegów w warunkach domowych przez samego użytkownika, zaoszczędzając przy tym zarówno czas, jak i pieniądze. Wibroakustyczne metody leczenia są bezpieczne i nie mają efektów ubocznych. Przed zastosowaniem terapii zaleca się jednak konsultację z lekarzem w celu zapoznania się z dokładną diagnozą choroby.

Przeczytaj więcej na temat wibroakustycznego leczenia dny moczanowej – kliknij.

 .

3 odpowiedzi do artykułu “Nowoczesne leczenie dny moczanowej

  1. jaskuła lucyna

    od dłuższego czasu mam ciągle zimne nogi.lekarz stwierdził że to sprawa krążenia.dostałam agapurin sr 400 poprawy nie mażadnej.Oprócz tego zauwazyłam ze małe palce u stóp mi drętwieją a uprawej ręki przy palcu wskazującym co jakiś czs pojawia się guzek który najpierw swędzi a potem boli.znika po paru godzinach.czy to sa objawy dny moczanowej,jakie badania mam wykonać nim udam się do lekarza.prosze o pomoc.

  2. Paweł Jacyn

    Ja mam dokładnie ten sam problem. Nie ma rozwiązania, więc dalej leczę się jak lekarz przykazał. Czy jest sprawdzony sposób na leczenie?

  3. Agnieszka

    No, musze powiedzieć że dzięki reklamie tego urządzenia tutaj – zakupiłam vitafon. Narazie sprawdza się świetnie, mogę polecić. Chociaz calkowicie mnie to nie wyleczyło 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *